Показват се публикациите с етикет Canada. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Canada. Показване на всички публикации

31.12.12 г.

Весело посрещане на Новата 2013-а! И...НАЗДРАВЕ!

И тази година почти си отиде.
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата 2013-а, защото тя почти дойде в България. Много здраве, любов, сбъднати мечти, късмет и успехи! Другото се купува!
Обичайте се и следвайте мечтите си!

НАЗДРАВЕ!


6.01.12 г.

Така ли не ги изненада значи!?

Така ли не ги изненада зимата значи!
Е дебна вече толкова години и грам не ги изненада значи...
Имам чувството, че колите и камионите, и багерчетата и малките танкчета дебнат на нисък старт. Ей тъй само чакат да заледи някоя и друга локва или да нападат малко снежинки ж канавката.
Никога не ги изненада зимата. Особено през Януари...
Само дето различните общини показват различна степен на изненаданост и почистване. Например има общини, където политика е да стартират машините докато не се извали всичкия сняг. Което не е особено приятно – вали вали вали и какво – тротоарите стават едни затрупани, пътя чат пат е открит, но там не се събират коли и пешеходци и става мазало брате!  Но пък като тръгнат да чистят нямат спирка. Никога нямам готовност да ги снимам.